تبلیغات
 
تاریخ :  جمعه 19 مهر 1392
بازدید :  69
نویسنده :  alone-boy-in-life
 
 
تاریخ :  پنجشنبه 18 مهر 1392
بازدید :  89
نویسنده :  alone-boy-in-life

 

ما نسلی هستیم که نه به پدرمان رفتیم نه به مادرمان،


ما به "گا" رفتیم!تاریخ :  چهارشنبه 17 مهر 1392
بازدید :  66
نویسنده :  alone-boy-in-life

به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، گاهی اوقات حیوانات در طبیعت از یکدیگر تغذیه می کنند اما همیشه این قضیه شکار و شکارچی برپا نیست و در شرایطی حیوان ها به عنوان پشتیبان به هم میرسند و کمک های زیبایی به یکدیگر می کنند. گاهی اوقات حتی جان یکدیگر را از مرگ نجات می دهند.

"اعظم حسین" عکاسی است که چند وقت پیش در حال عبور از برکه ای کوچک بود که ناگهان متوجه شد موشی درون آب گیر افتاده است و قورباغه ای ر حال کمک کردن به او است. این مورد که امری عجیب است باعث کنجکاوی بیشتر این عکاس شد. 


او در توضیح مشاهداتش میگوید: این دو موجود بامزه ابتدا کمی با زبان حیوانی با یکدیگر صحبت کردند و سپس موش که در حال غرق شدن بود روی کول قورباغه پرید و به سمت ساحل حرکت کرد. 

این عکاس می گوید اگر قورباغه در محل حاضر نمی شد حتما موش بیچاره جانش را از دست می داد اما این منجی توانست فرصتی دوباره به موش برای زندگی بدهد. البته پس از رسیدن به ساحل هر دو موجود خیلی سریع پنهان شدند. تاریخ :  دوشنبه 15 مهر 1392
بازدید :  78
نویسنده :  alone-boy-in-life

به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، بیماری های مختلفی تا به حال کشف شده است که هر کدام آن ها بر روی یکی از نقاط بدن تاثیر می گذارد. از بیماری هایی که باعث به وجود آمدن غده می شوند تا آن هایی که حتی لهجه و زبان را یک شبه تغییر می دهند. همه این ها از دسته بیماری های نادر هستند که زندگی کردن به همراه آن ها بسیار سخت خواهد بود. 

"مایسی هریس" دختر بچه 3 ساله ای است که درگیر یکی از همین بیماری های نادر شده است. این دختر سه ساله از عارضه ای خاص رنج می برد که باعث شده مغز او تنفس کردن را از دستورات حیاتی خود به حساب نیاورد و از آن می گذرد. 


بیماری این دختر بچه به نام "CCHS" شناخته می شود و نکته اصلی در آن نبود هیچ رابط پیامی میان "شش‌ها" و مغز است به طوری که مغز فراموش می کند سیگنال های تنفس کردن را به شش‌ها ارسال کند. 

این بیماری که راه درمانی برای آن پیدا نشده است باعث شد تا این دختر تمام زندگی خود را در بیمارستان بگذراند. البته سه روز است "مایسی"  با استفاده از یک دستگاه بسیار خاص که به صورت 24 ساعته به گلوی او متصل شده و هوای لازم برای زندگی را به بدن او وارد می کند، از بیمارستان مرخص شده است. تاریخ :  دوشنبه 15 مهر 1392
بازدید :  112
نویسنده :  alone-boy-in-life

**سندوروم هنری

دکتری به نام "گریزیلا ماغرینی" بیماری خاصی را کشف کرد که به نام سندروم هنری معروف است. این بیماری باعث می شود تا افراد با دیدن آثار باستانی یا جلوه های هنری زیبا دچار مشکلات مختلفی می شوند که ممکن است کار آن ها به کما بکشاند. این دکتر ایتالیایی اعلام کرده است افراد زیادی هستند که با دیدن آثار باستانی و هنری شهر فلورانس دچار دلدردهای شدید، سرگیجه و حالت تهوع می شوند. این افراد معمولا میان 26 تا 40 سال سن دارند و غالبا کمتر از خانه خارج می شوند. برای رفع این بیماری باید از اثار باستانی در این سنین کمتر بازدید شود و همچنین با بروز نشانه ها مراجعه به پزشک بسیار واجب است.تاریخ :  دوشنبه 15 مهر 1392
بازدید :  63
نویسنده :  alone-boy-in-life 
 
تاریخ :  دوشنبه 15 مهر 1392
بازدید :  66
نویسنده :  alone-boy-in-life

حافظا دردی دارم به کی گویم دردم را

 

حافظ:.مدرسان شریف

حافظا بار سفر بستم کجا برم دلم را

حافظ:.مدرسان شریف

حافظا تنهایم کجا یابم دلبری را

حافظ:.مدرسان شریف

حافظا

حافظ:.مدرسان شریف

چی؟

حافظ: مدرسان شریف

کی؟

حافظ: مدرسان شریف

کجا؟

حافظ : مدرسان شریف

  

 


:: بازدیدهای امروز : 589
:: بازدیدهای دیروز : 1294
:: بازدیدهای هفته : 4055
:: بازدیدهای ماه : 15527
:: بازدیدهای سال : 73274
:: کل بازدیدها : 382648
:: کاربران آنلاین : 0 نفر
:: میهمان های آنلاین : 36 نفر
:: کل اعضا : 17 عدد
:: کل مطالب : 220 عدد
:: کل نظرات : 7845